ردکردن این

کلیدسازی سیار بندرعباس

کلیدسازی سیار بندرعباس

کلیدسازی سیار بندرعباس با نام هرمزگان کلید فعالیت خود را به صورت سیار در زمینه ی تعمیر و ساخت انواع قفل، کلید و ریموت انجام می دهد. به دلیل وسعت شهرها، مشغله ی زیاد و بحث امنیت در صورت مفقود شدن کلید یا ریموت امکان ترک ماشین یا منزل برای مراجعه به کلیدسازی وجود ندارد.

یکی دیگر از موارد مهم در هنگام گم کردن کلید سرعت عمل است. به دلیل مسائل امنیتی و همچنین افزایش سرقت اولین اقدام لازم پس از گم شدن کلید تعویض قفل است به همین دلیل سرعت عمل اهمیت بسزایی دارد. در دسترس بودن دیگر ویژگی کلیدسازی است. کلیدسازی سیار بندرعباس تمامی این ویژگی ها را دارد. با یک تماس می توانید در سریع ترین زمان ممکن در هر مکانی که هستید از خدمات کلیدسازی بهره مند شوید. کلیدسازی سیار بندرعباس نیروهای مجرب و متخصص خود را به محل فرستاده و به حل انواع مشکلات مربوط به قفل و کلید در محل خواهد پرداخت.

کلید سازی سیار بندر عباس

مزایای استفاده از کلیدسازی سیار هرمزگان کلید

 1. در دسترس است

مهمترین مزیت کلیدسازی سیار هرمزگان کلید این است که به راحتی در دسترس همگان خواهد بود. مغازه های کلیدسازی قدیمی سنتی بوده و فقط در زمان های مشخصی کار می کنند. علاوه بر این برای انجام کارهای مربوط به کلیدسازی لازم است که به مغازه مراجعه کنید. در این گونه کلیدسازی ها فرد کلیدساز به هیچ وجه قبول نمی کند که مغازه ی خود را ترک نموده و برای تعمیر یا تعویض به منزل شما بیاید مگر با دریافت هزینه ی اضافی، در صورتی که کلیدسازی سیار بهترین و مجرب ترین کادر خود را در اختیار شما قرار می دهد.

 1. سرعت عمل بالایی دارد

همانطور که گفته شد به دلیل مسائل امنیتی و سرقت هایی که تعدادشان کم هم نیست نمی توان در زمان گم کردن کلید خودرو یا منزل را ترک نمود. کلیدسازی سیار در سریع ترین زمان ممکن فقط با یک تماس به کمک شما خواهد آمد.

 1. قابلیت دسترسی در هر زمانی وجود دارد

گم شدن کلید یا شکستن آن داخل قفل ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز و حتی روزهای تعطیل اتفاق بیافتد. همانطور که گفتیم مغازه های کلیدسازی فقط روزهای غیرتعطیل و ساعات مشخصی از شبانه روز کار می کنند. فرض کنید ساعت 2 نیمه شب در حال بازگشت از مهمانی هستید که متوجه می شوید کلید منزل خود را گم کرده اید. در این زمان می توانید منتظر بمانید تا فردا صبح کلیدساز محل مغازه ی خود را باز کند و در صورتی که کاری نداشته باشد به منزل شما بیاید. به محض اینکه متوجه شدید کلید خود را گم کرده اید بهترین و عاقلانه ترین کار تماس با کلیدسازی سیار است. کلیدسازی سیار بندرعباس در هر ساعت از شبانه روز و حتی روزهای تعطیل آماده ارائه خدمت به مشتریان می باشد.

قفل سازی سیار در بندر عباس

کلیدساز و قفل ساز سیار بندرعباس چه خدماتی ارائه می دهد؟

اولین واژه ای که با شنیدن کلمه ی کلیدسازی در ذهن هر فرد متبادر می شود امنیت است. به همین دلیل باید کلیدسازی علاوه بر کیفیت و سرعت بالا، امنیت و شروط اصلی این کار یعنی تعهد و تجربه را نیز چاشنی کار خود کند. برخی از خدمات ارائه شده توسط کلیدسازی سیار بندرعباس عبارتند از:

 • تعمیر و تعویض قفل های قدیمی
 • تعمیر و تعویض قفل های هوشمند
 • نصب انواع قفل های سنتی و هوشمند
 • باز کردن درب منزل و خودرو بدون کلید
 • ساخت کلید از روی کلید اصلی
 • ساخت کلید بدون وجود کلید اصلی
 • ساخت کلید یدک برای تمامی قفل ها
 • تعمیر قفل درب پارکینگ و انواع درب های اتوماتیک
 • ساخت کلیدهای کامپیوتری
 • نصب و تعمیر انواع جک درب
 • فروش مغزی و قفل
 • باز کردن قفل فرمان
 • ساخت ریموت پارکینگ و درب های اتوماتیک

مزایای استفاده از خدمات کلیدسازی سیار

 1. تعمیر قفل و ساخت کلید توسط افراد ماهر و متخصص
 2. معتبر بودن به خصوص برای واحدهای آپارتمانی
 3. ارائه توضیحات در خصوص ایرادات قفل
 4. تست دقیق قفل و کلید پس از اتمام کار
 5. ارائه ی فاکتور رسمی
 6. عدم امکان دریافت هزینه ی اضافی با توجه به مصوب بودن قیمت ها

کلام پایانی

احتیاط شرط عقل است و شما باید از قبل آمادگی هر اتفاقی را داشته باشید به همین دلیل بهتر است قبل از گم کردن کلید یا رویدادهای مشابه به دنبال بهترین کلیدسازی باشید تا در صورت بروز مشکل دستپاچه و سردرگم نشوید.

برای تماس اینجا کلیک کنید