چگونه کلید شکسته را از قفل درب خارج کنیم؟

شکستن کلید در قفل درب بسیار آزار دهنده می باشد.

گاهی اوقات اگر یک کلید شکسته در قفل گیر کرده باشد می‌تواند موضوعی اورژانسی باشد و نیاز به متخصص دارد.

جالب اینجاست که همیشه لازم نیست در هر شرایطی یک قفل ساز را درگیر کنید.

اگر می توانید و مطمئن هستید که می توانید خودتان راه حلی خواهید یافت و مشکل را حل خواهید کرد.

اگر احساس می کنید زمانگیر است می توانید با ما در هرمزگان کلید درخواست کلید سازی در بندرعباس داشته باشید.

حال شما تنها چیزی که نیاز دارید فقط کمی صبر و چند ابزار ساده است تا مشکل را خودتان حل کنید.

فقط برای آگاهی ، عوامل متعددی می توانند بر تلاش شما برای استخراج کلید تأثیر بگذارند ، از جمله نوع قفل شما ، نوع ابزار موجود در دست ، میزان چسبندگی شفت به قفل و میزان زمان برای تکمیل کار مورد نیاز است.

روند بیرون آوردن قطعه شکسته بسیار ساده است. می توانید با اسپری کردن روان کننده (WD-40) روی قفل شروع کنید. این می تواند کمک بزرگی به لغزش محور کلید به راحتی کند. پس از آن ، شما می خواهید یک قطعه فلزی محکم و نازک را در کنار شفت کلید بکشید.

در اصل ، شما باید هدف را قلاب کرده و قطعه شکسته را با یک دمباریک از قفل بیرون بکشید. به راحتی می توانید قطعه بیرون زده فلز را هنگامی که به انتهای آن چسبیده اید ، بگیرید.

این روش بیشتر برای کلیدهایی مناسب است که در حالی که تمام برش ها در قفل قرار دارند در سر آنها شکسته می شود.

یا واضحتر بگوییم قسمتی از کلید بیرون مانده باشد که بتوانید با انبردست آنرا بگیرید.

در اینجا نکات مفیدی برای راهنمایی شما آمده است

چگونه کلید شکسته را از قفل درب درآورم؟

– هنگامی که کلید شما در هنگام باز کردن درب در قفل شکسته می شود ، توصیه می شود از نیمه دیگر کلید شکسته برای فشار دادن کلید به داخل قفل استفاده نکنید. چنین اقدامی می تواند فرآیند استخراج را دشوارتر انجام دهد.

– همچنین ، توصیه نمی شود از نیمه باقی مانده (یعنی قطعه شکسته در قفل) برای باز کردن قفل استفاده کنید. این به این دلیل است که حذف نیمه شکسته که بیشتر به داخل قفل فشار داده می شود ، سخت است.

– بسته به نوع قفلی که دارید ، ممکن است مجبور شوید چندین روش استخراج را امتحان کنید تا قطعه فلزی ذخیره شده در قفل را از بین ببرید. هر قفل کمی متفاوت از قفل دیگر است ، بنابراین سعی کنید از روش مناسب که بهترین کار را می کند استفاده کنید.

– حتی پس از برداشتن قطعه شکسته ، مطمئن شوید که نیمی از آن را ایمن نگه دارید تا توسط قفل ساز محلی شما تکرار شود ، به خصوص اگر تنها کلید موجود برای باز کردن در باشد. بدون آن نیمی از کلید ، یک کلید جدید ایجاد نمی شود.

برای دریافت قفل سازی در بندرعباس یا کلید سازی در بندرعباس ، حتی دریافت خدمات کلید سازی شبانه روزی بندرعباس ، کلید سازی سیار بندرعباس با کارشناسان ما در هرمزگان کلید در ارتباط باشید.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *