باز کردن درب پژو پارس در بندرعباس

تصور کنید فرزند کوچکتان درب ماشین را بسته و کلید را داخل آن جا گذاشته است و شما به کلید احتیاج دارید.

در این صورت لازم است که بتوانید بدون داشتن کلید، درب ماشین را باز کنید.

البته اگر کلید زاپاس داشته باشید که مشکلی وجود ندارد. ولی اگر زاپاس ندارید نگران نباشید.

در این نوشته چند روش کاربردی برای باز کردن قفل پژو پارس شما همشهری بندرعباسی بیان میکنیم.

توجه داشته باشید که این روش ها فقط برای مواقع ضروری هستند. حتما به ماشین شما آسیب وارد میکنند.

پس لطفا احتیاط کرده و این روش ها را به افرادی که به آنها اعتماد ندارید آموزش ندهید. با تشکر از شما

توجه داشته باشید که اساس اکثر روش های باز کردن درب پژو پارس، بر پایه ی ایجاد فاصله بین درب و بدنه خودرو است.

پس ممکن است خودتان هم بتوانید یک روش ابداع کنید.

روش اول : استفاده از اسلیم جم

اسلیم جم ابزار مورد استفاده ی پلیس و نیروهای انتظامی است تا درب خودرو ها را باز کنند. برای این منظور کافیست از فاصله بین نوار شیشه  و پنجره، اسلیم جم را وارد ماشین کنید و قفل را باز کنید.

باز کردن درب پژو پارس در بندرعباس

باز کردن قفل پژو پارس با آویز لباس

اگر در منزل هستید و کلید پژو پارس در آن جا مانده و درب بسته شده، با وسیله های مختلفی میتوانید یک میله ی فلزی بسازید. به طور مثال با استفاده از چوب لباسی فلزی. البته برای این روش، لازم است که بدانید محل دقیق قفل کجاست.در این روش کافیست چوب لباسی را با یک انبر، کاملا صاف کنید. سپس طرف دیگر آن را حلقه کنید تا مانند یک قلاب عمل کند. سپس از همانجایی که نوار لاستیکی دور شیشه ی پژو قرار دارد، سیم را وارد ماشین کنید و آن را به طرف دستگیره داخلی درب هدایت کنید. دستگیره درب را به طرف داخل چرخانده، قلاب را به دور آن حلقه کنید و به سمت بالا بکشید تا درب ماشین باز شود.

استفاده از چاقوی پلاستیکی

در این روش با کمک یک چاقوی پلاستیکی یا یک ابزار گوه مانند، بین درب ماشین و قاب دور آن فاصله ایجاد کنید. و سپس یک سیخ یا میله را وارد ماشین کرده و با آن قفل را باز کنید.

کیسه هوا

با استفاده از کیسه ی هوا نیز میتوانید بین درب و بدنه پژو فاصله ایجاد کنید و بعد از آن با یک شی فلزی و بلند، قفل را به صورت دستی باز کنید.

آنتن

هر وسیله ای مانند آنتن یا سیخ فلزی میتواند به کار شما بیاید. کافیست از قسمت پایین دستگیره آن را وارد کنید تا به قفل برخورد کند و قفل به لرزش و صدا بیفتد . سپس کمی فشار دهید تا قفل باز شود.

کلید سازی و قفل سازی سیار و شبانه روزی هرمزگان کلید

نکات کاربردی برای باز کردن درب پژو پارس

فراموش نکنید که اگر عجله ندارید، بهترین راه کمک گرفتن از کلید ساز یا آتش نشان است. ولی اگر قصد داشتید خودتان این کار را انجام دهید، روش های بالا مناسب هستند.

همشهری عزیز بندرعباسی، برای باز کردن درب پژو پارس سعی کنید از سمت درب راننده انجام ندهید. درب سمت راننده سیم کشی های بیشتری دارد و احتمال آسیب به سیستم برقی و قفل خودرو بیشتر میشود. ار درب کمک راننده و دربهای عقب برای ورود به ماشین استفاده کنید.

برای دریافت قفل سازی در بندرعباس یا کلید سازی در بندرعباس و حتی دریافت خدمات کلید سازی شبانه روزی بندرعباس و کلید سازی سیار بندرعباس با کارشناسان ما در هرمزگان کلید در ارتباط باشید.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *