باز کردن درب تیبا در بندرعباس

ممکن است یک روز یک جلسه کاری یا قرار مهم در بندرعباس دارید، و زمانی که میخواهید سوار ماشین خود شوید، متوجه میشوید که کلید را از روز قبل درون ماشین جا گذاشته اید … در چنین شرایطی دو راه دارید: اول اینکه به آتش نشانی بندرعباس تماس بگیرید تا به محل بیایند و درب ماشین شما را باز کنند. راه دوم این است که  این مقاله را بخوانید و روش باز کردن درب تیبا را بدون کلید یاد بگیرید. در کل ، هر چقدر که ماشین شما به روز تر و جدیدتر باشد، باز کردن آن بدون کلید سختتر است.

استفاده از طناب یا بند کفش

یک راه، استفاده از یک طناب نیمه لیز، به طول حدودی دو متر است. در این روش، باید یک گره در وسط طناب ایجاد کنید. به طوری که اگر دو سر طناب را بکشید، گره سفت شود. البته گره را فعلا سفت نکنید. با آن کار داریم…

حالا لازم است با یک وسیله فلزی، بین درب ماشین تیبا و بدنه آن فاصله ایجاد کنید. البته شدیدا دقت کنید که رنگ ماشین آسیب نبیند. از فاصله ی ایجاد شده، طناب را وارد تیبا کنید. و گره را به گردن، دکمه ی قفل بیندازید. وقتی مطمین شدید که طناب در گردن دکمه قرار گرفته، گره را سفت کنید، سپس طناب را بالا بکشید تا قفل با آن بالا بیاید و باز شود.

باز کردن درب تیبا در بندرعباس

باز کردن درب تیبا با چوب لباسی فلزی

روش بعدی استفاده از چوب لباسی فلزی است. در ابتدا باید چوب لباسی را با استفاده از یک انبر از هم باز کرده و آن را کاملا صاف کنید تا تبدیل به یک میله ی صاف شود. سپس یک سر آن را حلقه کنید.

سپس لاستیکی که دور شیشه ی پنجره است، را باز کنید تا یک فاصله بین شیشه و قاب آن باز شود. از آنجا حلقه را وارد کنید. ادامه ی کار مشابه روش اول است.

استفاده از آنتن ماشین

از برف پاککن و یا آنتن ماشین هم میتوانید استفاده کنید. آنتن ماشین تیبا را به آرامی باز کنید. سپس آنتن را از دستگیره به ارامی وارد ماشین کنید تا قفل شروع به لرزش و ایجاد صدا کند. سپس آنتن را به سمت جلو فشار دهید تا قفل باز شود.

با کمک برف پاک کن هم میتوان درب تیبا را باز کرد.

کافیست برف پاک کن را باز کنید. سپس از همان روشی که در قسمت های قبل بیان شد، بین شیشه و قاب ماشین، فاصله ایجاد کنید. سپس با برف پاککن دکمه ی قفل را فشار دهید تا باز شود.

کلید سازی و قفل سازی سیار و شبانه روزی هرمزگان کلید

باز کردن درب تیبا از طریق صندوق عقب

اگر بتوانید به طریقی درب صندوق عقب را باز کنید یا خودش باز باشد، کارشما راحت است. در این صورت کافیست صندوق را بگردید، تا سیم صندوق اضطراری را پیدا کنید. سپس آن را کمی بکشید تا صندلی های عصب ماشین کمی آزاد شوند. بعد به صندلی ها فشار وارد کنید تا به سمت جلو بروند و از این طریق وارد کابین ماشین شوید.

تمامی روشهایی که در بالا گفته شد فقط در مواقع ضروری استفاده کنید زیرا ممکن است ماشینتان اسیب ببیند. خواهش مندیم با این روش ها با هیچ کس شوخی نکنید تا اطرافیانتان دچار ترس نشوند.

برای دریافت قفل سازی در بندرعباس یا کلید سازی در بندرعباس و حتی دریافت خدمات کلید سازی شبانه روزی بندرعباس و کلید سازی سیار بندرعباس با کارشناسان ما در هرمزگان کلید در ارتباط باشید.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *